AKTUALITY

V případě akutní respirační infekce /rýma, kašel, teplota../ vyžadujeme nadále v čekárně a ordinaci zakrytí úst a nosu respirátorem tř. FFP 2.

Děkujeme

V čekárně máme elektronickou recepci Evipa od české firmy Medingo. Po příchodu vložíte do terminálu kartičku zdravotní pojišťovny nebo jiný doklad a zvolíte důvod návštěvy. Nemusíte již klepat na dveře nebo se obávat, že Vás někdo předběhne. Doufáme, že budete spokojeni. 

Vzhledem k nízkému zájmu o očkování proti Covid 19 v ordinaci t.č. neočkujeme. Očkování je možné nadále v očkovacích centrech. 


Doporučujeme všem pacientům, aby se v případě akutní respirační infekce chovali zodpovědně, nosili respirátor tř FFP2,  otestovali se na Covid 19 minimálně antigenním testem a dbali zvýšené hygieny rukou. 

Více informací a seznam všech odběrových míst na https://www.mzcr.cz


Plošné antigenní testování v ordinaci neprovádíme

Očkování proti Covid -19

Pro posílení imunity doporučujeme přeočkování od října již modifikovanou vakcínou proti Covid-19 všem pacientům starších 65 l a též pacientům s chronickým onemocněním /onemocnění srdce, plic, ledvin, cukrovka, obezita s BMI nad 40, onkologická onemocnění, poruchy imunity apod/ s odstupem 3-4 měsíců od poslední dávky či prodělání Covidu. 

Registrace k očkování přes centrální rezervační systém https://crs.mzcr.cz

Očkování proti chřipce a pneumokokovým infekcím

Očkujeme proti pneumokokovým infekcím během celého roku a od října 2024 začínáme opět očkovat proti chřipce.  U pacientů nad 65 let a pacientů s chronický onemocněním dle indikačního seznamu hrazeno zdravotními pojišťovnami. Více informací v ordinaci.

Očkování proti klíšťové encephalitidě

Doporučujeme našim pacientům očkování proti klíšťové encephalitidě. Očkovat lze celoročně. 

Očkování od 1.1.2022 od 50 let plně hrazeno ZP.V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či přímo v ordinaci.

E- recept

Možnost zaslat E-recept sms nebo e-mailem.

E-neschopenka

V případě, že potřebujete vystavit pracovní neschopnost a nemůžete se dostavit do ordinace z důvodu karantény či akutních zdravotních potíží, které lze vyřešit po telefonu s lékařem, vystavíme e-neschopenku bez nutnosti návštěvy.


GDPR